tophost logo

 Hostings

Bezmaksas domēnu īpatnības.

Bezmaksas domēnu īpatnības. Mājaslapu adresācija Internetā tiek īstenota ar domēnu vārdu servisa palīdzību (DNS, Domain Name Service). Pilns domēna vārds ir mājaslapas adrese; teksts, kas rodas pārlūkprogrammas adreses laukā ienākot mājaslapā; simbolu unikālais komplekss, kas asociē webresursu ar servera IP adresi, kur tas atrodas. Tieši no domēna vārda atlases sākas jaunās mājaslapas dzīve. Vai ir […]Lasīt tālāk»

Kādas ir maksas hostinga priekšrocības?

Ja jūs esat izdomājuši izvēlēties maksas hostingu, iespējams jūs jau esat lietojuši bezmaksas virtuālo hostingu un novērtējāt tā nelielās iespējas vai arī jums pastāv nepieciešamība pēc stabilas platformas korporatīvā resursa vai vietnes vajadzībām, kas mērķēts perspektīvā uz peļņas gūšanu no reklāmas, preču/pakalpojumu pārdošanas vai trafika monetizācijas. Komercprojektu realizācijai bezmaksas virtuālais hostings neder daudzu iemeslu dēļ. […]Lasīt tālāk»

Izdalītais serveris: īpatnības, priekšrocības un trūkumi

Jēdziens “izdalītais serveris” parādījās no angļu termina “dedicated server” un paredz hostinga veidu, pateicoties kuram lietotājs saņem nevis virtuālo, bet pilnīgi individuālo fizisko serveri. Parasti, līdzīgs hostinga veids ir nepieciešams aplikāciju pilnvērtīgai darbībai, kuru funkcionēšana nav iespējama vienlaicīgi ar citiem WEB-projektiem, vai tām aplikācijām, kuras izvirza resursiem speciālās prasības. Pilnīga pieeja programmatūrai un tīkla drošība […]Lasīt tālāk»

ASP.NET hostings: priekšrocības un izvēles kritēriji

Windows­-hostingu (hostings ASP.NET vai ASP-­hostings) nepieciešams izvēlēties, ja jūsu interneta resursam nepieciešams tādu tehnoloģiju atbalsts, kā ASP.NET, ASP vai datu bāzes MS SQL**, kā arī ja vietne izveidota uz CMS DotNetNuke vai izmanto specifiskos moduļus un programmatūras, kuras strādā vienīgi Windows vidē. Tas attiecas uz SharePoint aplikācijām un komponentiem, MS Access datu bāzēm, WRM (Windows […]Lasīt tālāk»